Vodafone 23 Nisan İnternet Hediyesi ve Kampanyası

Vodafone 23 Nisan hediye bedava internet ile faturalı veya faturasız abonesi olmanız farketmiyor. Ücretsiz olarak bu kampanyası ile internet sahibi olun.

Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet

GSM alanında dünya markası olan Vodafone müşterilerine verdiği hizmet kalitesi ile de ne denli bir GSM firması olduğunu herkese göstermeyi başarıyor. Her zaman abonelerine dünya standartlarına bir iletişim hizmeti sunan dev komünikasyon firması Vodafone her yıl yaptığı 23 Nisan Kampanyası ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Size düşen hediyeyi almak için makaleyi takibi sürdürün.

Abonelerine aynı zamanda her önemli günde de önemli bir kampanya hazırlayan Vodafone, rakipleri gibi özel günlerde milli bayramlar ya da dini bayramlarda birçok özel kampanya hazırlıyor. 23 Nisan’ının da yaklaşması ile beraber de kampanya hazırlıklarına girişine dev telekomünikasyon firması bu yılda abonelerine birçok özel fırsat hazırlıyor.

Sizde Vodafone 23 Nisan kampanyası hakkında bilgi alın ve vakti geldiğinde hediyenizi alın.

23 Nisan Vodafone Hediyesi

Vodafone 23 Nisan için yaptığı bedava internet ve bedava dakika kazandıran kampanyaları ile birçok mobil hat kullanıcısının heyecan ile 23 Nisan’ın gelmesini beklemeye başladı.

Kazanacakları hediye internet ve dakika kullanım hakkını kullanmak için sabırsızlık ile bekleyen mobil hat kullanıcıları, kazandıkları bu hediye ile gün boyunca yakınları ile hiçbir ücret ödemeden ya da tarife kullanım haklarından eksilme olmadan görüşme yapmanın keyfini çıkartabilecekler.

Hemen Vodafone 23 Nisan fırsatları hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenin ve hediyenizi alın.

Vodafone 23 Nisan Kampanyası Katılım

23 Nisan tarihinde Yanımda uygulamasına cep telefonunuz ve 7000’den aldığınız şifreniz ile giriş yaparak kampanyadan faydalanmaya başlayabilir ve hediyenizi alabilirsiniz. Yapmanız gereken başka bir şey bulunmamaktadır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Yerine getirmeniz gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Tüm faturalı ve hazır kartlı aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Kazandığınız hediyeleri iptal etmek için Vodafone müşteri hizmetlerine telefon etmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kampanya İçeriği

23 Nisan Pazartesi günü Yanımda uygulamasına giriş yaparak her yöne 1000 dakika, 500 MB ya da 1 GB cepten internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
“OZET” yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak kullanım haklarınızı anlık öğrenebilirsiniz.

Bir önce ki makalemiz olan Vodafone Ramazan kampanyası için ziyarette bulunabilirsiniz. Bizi takip ediniz.

Önemli not: Bu makale önce ki yıllar için geçerlidir, 2018 yılında herhangi bir kampanya yayınlanmadı.

Facebook Sayfamız