Vodafone Akıl Küpü internet Paketleri

Vodafone Akıl Küpü bedava internet paketi nasıl yapılır, iptal etme ve katılma işlemleri için en yeni ve güncel konuya hoşgeldiniz. Devamı için konuya lütfen.


Sponsorlu Bağlantılar

Mobil telekomünikasyon alanında küresel olarak lider konumda bulunan Vodafone, devrim niteliğinde yaptığı yenilikler sayesinde birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu sayede de Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının ilk tercihlerinden olmayı başarıyor.  Birçok yeniliği ilk olarak uygulaması ve kullanıcılarına en güncel hizmeti sunması sayesinde gün geçtikçe birçok yeni mobil kullanıcı kazanan dev firma gün geçtikçe katlanarak artan abone sayısı sayesinde sektörün yapı taşlarından biri olmayı başarıyor.

Abonelerinin hayatını kolaylaştırmak amacı ile hazırladığı Akıl Küpü tarifeleri oldukça fazla rağbet gören operatör firması, bu fırsatındaki devreden özelliği ile birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başardı.  Aynı zamanda zengin kullanım hakları ile dikkat çeken bu paketin devreden özelliği sayesinde rahat bir nefes alabileceksiniz. Sizde ay sonuna kadar harcamadığınız dakikalarınızın, SMS’lerinizin veya internet kullanım hakkınızın silinmesini istemiyor iseniz bu teklif tam size göre,  bu tekliften faydalanmaya başlayarak devreden özelliğinin keyfini çıkartabilirsiniz.

Vodafone Akıl Küpü Katılma

Vodafone Cep merkezlerine gidip başvuruda bulunarak, çağrı merkezine telefon edip katılım talebinde bulunarak, Online Self Servis’e giriş yapıp istediğiniz kampanyayı seçip satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hizmetler çok geliştiği için çözümlerde inanılmaz pratik.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile Vodafone’lu olmuş olan tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Akıl Küpü İptal Etme

542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yaparak kısa bir sürede iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

1 GB

Her yöne 200 dakika, şebeke içi 2000 dakika ve 1 GB’ye aylık 19 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

2 GB

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve  2 GB Vodafone bedava internet’i aylık 23 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

3 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 3 GB’yi aylık 25 TL ödeyerek hattınıza tanımlatabilirsiniz.

4 GB

28 TL karşılığında her yöne 1000 dakika, 1000 kısa mesaj hakkı ve 4 GB internet kullanımına sahip olabilirsiniz.

5 GB

35 TL ödeyerek 5 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS/MMS’e sahip olabilirsiniz.

7 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 7 GB’yi satın almak için aylık 39 TL ödemeniz yeterlidir.

Detaylar

1 fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife içerikleri gelecek aylara devredilir.
Yanımda uygulaması üzerinden kalan kullanım bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.