Vodafone Aylık Konuşma Paketleri 2018

Vodafone Aylık Konuşma Paketleri 2018 ile sizde yeni yılda bedava konuşma dakikası ve arama hakkı kazanın. Tüm ve her yöne geçerli.


Sponsorlu Bağlantılar

GSM alanında global bir firma olan Vodafone Türkiye’de gösterdiği başarılı hamleleri ve kaliteli hizmeti ile birçok mobil hat kullanıcısının ilk tercihi olmayı başaran operatör firması, bu alanda gösterdiği çabalar sayesinde Türkiye’nin en önemli GSM şirketlerinden biri olmayı başardı. Her geçen gün bu alanda daha da ileri bir konuma gitmeyi başaran dev firma, artan ivmeli başarı artışı ile herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor.  Aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarını da öğrenip bu doğrultuda çalışmalar yapan operatör firması, bu tutumu sayesinde mobil kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Türkiye genelinde birçok mobil kullanıcı ay sonu gelmeden dakika kullanım haklarını bitiriyor ve bu yüzden ya sürekli ek paket satın alıyor ya da kendini sınırlandırmak zorunda kalıyor. Dev GSM firması ise bu soruna çözüm bulmak amacı ile herkesin ihtiyacına uygun olan paketi bulabileceği ve fiyatı ile de ekonomik olan fırsatları abonelerinin kullanımına sunuyor. Size uygun olan fırsatı seçip hemen kullanmaya başlayarak, yakınlarınız ile konuşma keyfini kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Online kanallar yolu ile satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Online Self Servis’i ziyaret ederek ya da 542’ye telefon ederek Vodafone aylık konuşma paketinizi iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

100 DK

13 TL ödeyerek 1 ay boyunca kullanabileceğiniz her yöne 100 dakikaya sahip olursunuz.

250 DK

17 TL karşılığında her yöne 250 dakikaya sahip olursunuz.

500 DK

Her yöne 500 dakikayı aylık 25 TL ödeyerek hattınız tanımlatabilirsiniz.

100 Dakika

Her yöne bir hafta boyunca yakınlarınız ile konuşmak için kullanabileceğiniz 100 dakikaya sahip olursunuz.

1000 Dakika

30 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne 1000 dakika konuşma hakkına aylık sadece 24 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Haftalık Vodafone’lular İle Konuşma Paketi

5 TL ödeyerek 7 gün boyunca şebeke içi harcayabileceğiniz 250 dakika konuşmaya sahip olur ve iletişim ihtiyaçlarınızı kendinizi kısıtlamadan karşılaştırmaya devam edersiniz.

Detaylar

7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Yanımda uygulamasından kalan kullanım bilgilerinize ulaşmanız mümkündür.
Kullanım hakkınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.