Vodafone Bahar Teklifi Yeni Kampanyası

Vodafone Bahar Teklifleri kampanyası ile internet, mesajlaşma ve konuşma paketlerine çok uygun fiyata sahip olabilirsin. Bedava olmasada oldukça uygun.

Vodafone Bahar Teklifi Kampanyası

Küresel çapta büyük bir popülerlik kazanmış, alanında sayısız ödüle sahip bir operatör devinden bahsedeceğiz. Birçok alanda yaptığı fırsatlar ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi başaran dev komünikasyon şirketi, abonelerinin istek ve ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığı kampanyaları ile birçok mobil hat kullanıcısının olumlu tepkisini kazanmayı başarıyor. Vodafone, müşterilerinin en çok ihtiyaç duyduğu kullanım hakkını tespit edip bu doğrultuda tarifeler oluşturmaya çalışan dev operatör firması bu hamleleri sayesinde gün geçtikçe mobil kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor.

Günden güne başarısını katlayarak arttırmayı başaran GSM firması bu alanda daha da başarılı olacağını herkese göstermeyi başarıyor. Hazırladığı tarife içerikleri ile de başarısını giderek arttıran dev GSM firması, hazırladığı Vodafone Bahar Teklifleri kampanyası ile de abonelerini sevindiren dev GSM firması, bu teklifi ile abonelerine yakınları ile rahat rahat iletişime geçebilecekleri dakika, SMS ve internet kullanım hakkı sunuyor.

Üstelik ekonomik fiyatı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu tarifelerden faydalanmak için sizde geç kalmayın ve hemen katılım sağlayın.

Vodafone Bahar İnternet Fırsatı

542’ye telefon edip müşteri temsilcisine katılım talebinde bulunarak ya da web kanalı yolu ile katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Vodafone cep merkezlerine gidip başvuru talebinde bulunarak da kısa bir sürede katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Bu tarifelere geçiş yapmak isteyen tüm aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Online self servis telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak bu tarifeyi iptal edebilirsiniz. 542’ye telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek de çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

S
Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet kullanım hakkına aylık 19 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

M

Cepten 2 GB internet, her yöne 750 dakika ve 1000 SMS’İ aylık 22 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

L

27 TL karşılığında Her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3 GB mobilden interneti hattınıza tanımlatabilir, keyfini çıkartabilirsiniz.

Detay

7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak kullanım bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Tarife kullanım haklarınız sadece yurt içinde geçerlidir.

Facebook Sayfamız