Vodafone Bedava internet Veren Uygulamalar 2018

Vodafone Bedava internet Veren Uygulamalar 2018 ile hangi uygulamadan nasıl hediye internet alacağınızı keşfedin. 2018 yılında Vodafone uygulamaları çoşacak.


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Bedava internet Veren Uygulamalar 2018

Günümüzde birçok ihtiyacımızı internet üzerinden karşılamaya başlamamızdan mütevellit bu dönemde çoğu mobil hat kullanıcısının en çok kullandığı kullanım hakkı kesinlikte internetmiş gibi gözüküyor. Birçok işlemi fatura ödeme, kira ödeme, alışveriş yapma ve yakınlarımız ile iletişime geçmeyi internet sayesinde sağlayabiliyoruz. Birçok işlemi bir arada yapmamızı sağlayan ve hayatımızı oldukça fazla kolaylaştıran bu nimet sayesine birçok mobil veya masaüstü internet kullanıcısı birçok işlemini vakit kaybetmeden kolaylık ile halledebiliyor. Bu kadar şeyin yapılmasına olanak sağlamasından ötürü, birçok kişinin tarifelerinde en çok ihtiyaç duyduğu kullanım hakkı oluyor.

Çoğu mobil abone internet kullanım hakkının hemen bitmesinden ötürü oldukça fazla dert yakınıyor. Bu duruma çare bulmak isteyen dev GSM firması Vodafone ise birçok kampanya hazırlayarak, mobil SIM kullanıcılarının bu sorununa çözüm bulmaya çalışıyor. Yaptığı zengin içerikli kampanyaları ile abonelerinin mobil internet ihtiyaçlarını karşılıyor. Sizde program yardımı ile bedava internet kazanabilirsiniz. Yazımızın devamındaki işlemleri gerçekleştirerek hemen hediye internetinizi kazanabilir ve kullanabilirsiniz.

Vodafone Hediye internet Veren Uygulamalardan Nasıl Faydalanabilirim?

Uygulama üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Bunlar Yanımda, İnternet Avcıları gibi uygulamalardır (devamı için tıklayın)

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. Tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine iptal talebinizi ileterek ya da kısa mesaj yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Yanımda 250 MB

Yanımda uygulamasını her hafta pazartesi günleri ziyaret ederek, 250 MB hediyenizi alabilirsiniz. Hediyenizi Pazar günü akşam 23.00’a kadar alabilirsiniz.

Yanımda 500 MB Hediye internet

Haftalık olarak bu uygulamayı ziyaret ederek her hafta 1 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Her hafta bir kere olarak bur fırsattan faydalanabilirsiniz.

Yükle Kazan Uygulama Bedava internet – 1 GB

3 Aralık tarihine kadar tek sefer de 40 TL ve üzeri TL yükleme işlemi gerçekleştirerek 3 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Yükle Kazan 2 GB

Bir seferde 50 TL’lik TL yükleme işlemi gerçekleştirerek 2 GB hediye internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Kazandığınız bu hediyenin kullanım süresi 3 gündür.

Vodafone Yanımda Uygulaması 3 GB

Yanımda uygulamasını ziyaret ederek 3 GB hediye internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Vodafone Perşembe Özel 2 GB

Perşembe günleri geleneksel yükle kazan kampanyası ile tek seferde 20 TL’lik yükleme yapan mobil aboneler 2000 MB kazanıyorlar.

Red 3 GB Bedava

Red tarifelerine geçiş yapan aboneler 12 aylık taahhüt sözü verdikleri takdirde, 3 GB hediye internet kazanıyorlar. Bu kazandığınız fayda 12 ay boyunca her ay hattınıza tanımlanır.

Detaylar

Kazandığınız haklar hakkında kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kazandığınız hakların %80’i ve %100’ünü harcadığınız zaman da kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Online kanallar yolu ile ya da 7000’e “OZET” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınıza ulaşmanız mümkündür.
Belirtilen süre içerisinde kullanmadığınız faydalar gelecek aylara devredilmez ve silinir.