Vodafone Bedava Konuşma Dakikası Paketleri 2018

Vodafone Bedava Konuşma Dakikası Paketleri 2018 ile ücretsiz şekilde sınırsız olmasa da yüksek dakikalar boyunca konuşabilirsiniz. Her yöne veya Vodafone’lu.

Vodafone Bedava Konuşma

Vodafone yaptığı kampanyaları ile Türkiye genelinde birçok abonesinin yüzün güldürmeyi başarıyor. Her zaman abonelerinin ihtiyaçlarını baz alarak birçok kampanyaya imza atan dev operatör firması, genellik ile ya bedava internet ağırlıklı fırsatlar hazırlıyor ya da bedava dakika ağırlıklı kampanyalar hazırlıyor.

Abonelerinin en çok kullandığı kullanım haklarından olan dakika ve internet kullanım hakkı olan bu tarife içerikleri, abonelerinin daha fazla yakınları ile iletişim kurmasına imkan tanıyor.

Son günlerde ise birçok müşterinin dakika kullanım haklarını ay sonuna kadar yetirmekte zorlandığının farkında olan dev telekomünikasyon firması, bu doğrultuda kampanyalar hazırlamaya çalışıyor. Sizde size özel olarak hazırlanmış bu kampanyaları öğrenerek hemen faydalanmaya başlayın.

Vodafone Bedava Dakika Paketi 2018

Vodafone bedava dakika kazandıran 2018 yılı  fırsatları ile abonelerini bu sene de mutlu etmeyi başardı.  Müşterilerinin tarifelerinden eksilme olmaksızın ya da ek ücret ödemeksizin tamamen yakınları ile ücretsiz şekilde iletişim kurmasına imkan tanıyan GSM firması bu tutumu sayesinde milyonlarca abonesinin yüzünü güldürmeyi başardı.

Sizde Vodafone bedava konuşma paketleri kampanyalarını hemen öğrenip katılım sağlayarak ücretsiz bir şekilde iletişim kurmanın tadını çıkartmaya hemen başlayın.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kısa mesaj yolu ile ya da Yanımda uygulamasını ziyaret ederek katılım işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hemen sizde hediye dakikalarınızı alın.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsatlardan tüm faturalı ya da faturasız mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler. Sağlamaları gereken herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. Herkesin katılımına açıktır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone müşteri hizmetlerine 542’ye telefon ederek iptal işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Online Self Servis’e telefon numaranız ve 7000’den aldığınız şifreniz ile giriş yapabilir ve iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Faydaları Nelerdir?

1000 Dakika Hediyesi

Yanımda uygulamasına her pazartesi giriş yapıp Bana Ne Var kampanyasına katılarak bu fırsattan faydalanmak için ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında ise hediye çarkını çevirdiğiniz takdirde her yöne geçerli 1000 dakika kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

542 Dakika

Vodafone bu yıl 20 milyon müşteriye ulaşması sebebi ile “542 DK” yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj abonelerine her yöne geçerli tamı tamına 542 dakika hediye ediyor.

Detaylar

Kullanım haklarınız hattınıza tanımlandıktan sonra size kısa mesaj yolu ile bilgi verilecektir.
Kazandığınız faydaları bitirdiğinizde de size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
Yanımda uygulamasına giriş yaparak ya da 7000’e “OZET” yazıp göndererek kullanım haklarınızı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Benzer bir yazı olan Turkcell bedava konuşma makalesinde de aynı durumlara değindik. Eğer ilgileniyorsanız ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Sayfamız