Vodafone Bedava SMS ve Mesajlaşma Paketi 2018

Vodafone Bedava SMS ve Mesajlaşma Paketi 2018 ile tarife ve kampanyalar yeniden aktif. Nasıl yapılır, her yöne fırsatların açıklaması mevcut.

Vodafone Bedava SMS 2018 Kampanyaları

Yaptığı her kampanya ve attığı her adım ile Türkiye’de ki mobil hat kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başaran operatör firması Vodafone, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı kendine misyon edinmiş gibi gözüküyor. Benimsediği bu yaklaşım tarzı ile müşterilerine verdiği önemi gözler önüne seren Türkiye’nin en büyük GSM firması, bu yaklaşımı ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor. Aynı zamanda mobil hat kullanıcılarının iletişim ihtiyaçlarını da karşılamayı hedefleyen operatör firması, müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit edip bu doğrultuda kampanyalar ve sürprizler hazırlamaya çalışıyor.

Vodafone bedava sms 2018 ile işini bu denli ciddiye alarak yapması sayesinde de birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Aynı zamanda hazırladığı bedava SMS kampanyası ile müşterilerinin yüzünü güldüren dev operatör firması, bu hamlesi ile birçok kişinin yakınları ve ailesi ile ay sonunu dert etmeden rahat bir şekilde mesajlaşmalarına olanak sağlıyor. Sizde bu fırsat sayesinde tarifenizdeki kısa mesaj hakkınızdan herhangi bir eksilme olmadan bedavadan mesajlaşmanın keyfini rahat rahat sürebileceksiniz. Vakit kaybetmeden hemen bu cazip fırsatlara katılın ve hediyelerinizin keyfini sürmeye başlayın.

Vodafone 2018 Bedava SMS Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Bu fırsatlardan faydalanabilmek için seçtiğiniz fırsata ait kodu 7000’e ücretsiz göndererek ya da Yanımda uygulamasını ziyaret ederek hediyenizi alabilir ve hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da Yanımda uygulamasında iptal işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kampanyalar Nelerdir?

Her Yöne 100 SMS

Her pazartesi günü Yanımda uygulamasına giriş yaparak her yöne 100 SMS kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Her Yöne 250 SMS

Her hafta mobil uygulamaya giriş yaparak her yöne kullanabileceğiniz 250 kısa mesaj hakkına sahip olabilirsiniz.

500 SMS

Şebeke içi kullanabileceğiniz 500 SMS’i Vodafone’nun mobil uygulamasından her hafta kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Online Self Servis 10 SMS

Kısa mesaj hakkınız olmadığı takdirde Online Self Servis’e giriş yaparak seçtiğiniz numaralara günlük 10 SMS olmak koşulu ile kısa mesaj atabilirsiniz.

Detaylar

7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Yanımda uygulamasına giriş yaparak kalan kullanım bilgilerinizi görüntülemeniz mümkündür.
Kazandığınız faydalar bittiği zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.

Benzer bir yazı olan Turkcell bedava SMS konusuna bakınmak ister misin?

Facebook Sayfamız