Vodafone Büyük Seçim Bedava internet Paketi

Vodafone büyük seçim 1 GB bedava internet paketi ile sizde hemen Vodafone’a geçin hediye ücretsiz internet sahibi olun. Detaylar konuda.


Sponsorlu Bağlantılar

GSM alanında gösterdiği başarı ile Türkiye’de hatırı sayılır bir müşteri kitlesine hitap eden ve gün geçtikçe başarısını katlayarak arttırmayı başaran Türkiye’nin en büyük operatör firmalarından olan Vodafone GSM sektöründe yaptığı önemli hamleleri ile rakiplerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Vodafone 1 GB bedava internet gibi hamleleri ile müşterilerinin de ilgisini çekip, yüzlerini güldürmeyi başarıyor. Birçok mobil hat kullanıcısının ihtiyaçlarını ön planda tutarak hazırladığı çeşitli ve ekonomik fiyatlı tarifeleri ile abone sayısını arttırıp komünikasyon alanında liderliğe doğru gitmeyi başarıyor.

Tarifesindeki kullanım haklarını süresinden önce bitiren aboneler, ay sonuna kadar yakınları ile konuşmaya, mesajlaşmaya ve cepten internet kullanımını ara vermek zorunda kalıyorlar ya da ek paketler alarak kaldıkları yerden iletişim ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyorlar.

Vodafone mobil hat kullanıcılarının bu sorununa rahatlatıcı bir çözüm bulmak amacı ile Büyük Seçim paketleri kampanyası ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Bu fırsat ile beraber artık kaldığınız yerden yakınlarınız ile konuşmaya ve 4.5G teknolojisinde internet bağlantısının keyfini sürmeye devam edebileceksiniz. Üstelik oldukça uygun fiyatlar karşılığında bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Büyük Seçim’e Katılım Hakkında

Seçtiğiniz pakete ait anahtar kodu 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak, Online Self Servis’e kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapıp ihtiyacınız olan fırsatı satın alabilirsiniz. Vodafone cep merkezlerine gidip hattınıza tanımlatmak istediğini teklifi belirterek de kısa bir süre içerisinde katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Şartname

Bu fırsattan sadece belirtilen 20 tarifeden birinde olan müşteriler faydalanabilir. Gerekli şartları sağlayan tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilir.

Büyük Seçim İptal Etme

Kısa mesaj yolu ile ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Web kanalı yolu ile de zahmetsiz bir şekilde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

250 DK

5 TL karşılığında tarifenizin bitiş tarihine kadar kullanabileceğiniz 250 dakikaya sahip olursunuz.

500 DK
Her yöne 500 dakikaya 5 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

1000 SMS

Her yöne 1000 SMS’i 5 TL karşılığında hattınıza tanımlatabilirsiniz.

1 GB

5 TL karşılığında 1 GB’yi satın alabilirsiniz.

Esaslar

Kullanmadığınız haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Gelen onay mesajının ardından kullanım haklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sitemizi takip ederek daha bir çok hediyeye sahip olabilirsiniz. Teşekkürler!