Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Bedava internet 2018

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Bedava internet 2018 fırsatı şimdi ayağınıza kadar geldi. Size uyan kartlar kampanyası ile hediye internet paketlerimize gözat.

Vodafone Yeni Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası

Vodafone’nun mobil müşterilerinin yüzünü güldürmek için birçok kampanya hazırlıyor. Hazırladığı bu kampanyalar ile de mobil müşterilerinin yüzünde tebessüm oluşturmayı başarıyor. Bu hamleleri ile abonelerine verdiği ve önemi gözler önüne seren operatör firması abonelerine verdiği önemi de gözler önüne seriyor. Sizde eğer üstün kalitesi ile daha üstün kaliteli bir hizmete sahip olmak için hemen Vodafone’lu olun.

Vodafone bedava internet gibi bir çok yeni kampanya yine sizleri bekliyor arkadaşlar. Yeni cebinize uyan kartları kampanyası ile artık internetiniz, dakikanız ya da kısa mesaj kullanım hakkınız bittiği takdirde size en yakın yerdeki Vodafone cep merkezlerinden hemen cebinize uyan kartlardan alıp kaldığınız yerden internet kullanmaya, yakınlarınız ile doya doya konuşabilir ve mesajlaşabileceksiniz. Hemen katılım sağlayın.

Cebinize Uyan Kartlar 2018 Nedir?

İnternet, dakika ve mesajlaşma hakkınız bittiği takdirde Vodafone cep merkezlerinden ihtiyacınız olan kullanım hakkına ait kartı alıp, kullanmaya başlayarak kaldığınız yerden internet kullanım haklarınızın tadını çıkartın.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Vodafone cep merkezlerine gidip satın alabilirsiniz. Size en yakın iletişim merkezine gidin ve size uygun olan kartı alın.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri hizmetlerine iptal talebinizi ileterek hemen iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online kanallar üzerinden de zahmetsiz bir şekilde kısa bir sürede iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paketin İçeriği Nedir?

Günlük 2 TL’ye her yöne 50 dakika ya da 100 MB satın alabilirsiniz ( bedava internet kampanyaları ile ücretsiz sahip olabileceğiniz paketler de mevcut.). Haftalık 5 TL’ye 100 dakika ya da 500 MB kullanım hakkına satın alabilirsiniz. Tam pakete yani 100 dakika, 100 SMS’e ve 1 GB’yi 10 TL’ye satın alabilirsiniz.

Detaylar

7000’ye “OZET” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj yolu ile bilgi sahibi edilirsiniz.

Facebook Sayfamız