Vodafone Devreden Uyumlu Bedava internet Tarifeleri

Vodafone Devreden Uyumlu Bedava internet Tarifeleri ile 2018 yılında sizde en cazip, uygun ve fırsat dolu bu kampanyadan nasıl faydalanabileceğinizi bilin.


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Devreden Uyumlu Tarifeleri

GSM alanındaki çığır açan devrim niteliğindeki kampanyaları ile Türkiye genelinde ki birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekmeyi başaran GSM şirketi Vodafone, her geçen liderliğe de doğru yürümeyi başarıyor. Yeni kurumsal kimlik değişimine zaten hep birlikte televizyonda, sosyal mecrada şahit olduk. Bu reklam operasyonu ile mobil hat kullanıcısı sayısında gözle görülür bir artış yaşayan GSM firması her geçen gün başarısını arttırıyor. Bu başarısını büyük bir kısmını sunduğu üstün hizmet kalitesini borçlu olan dünya operatör markası, kapsama alanı kalitesi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Durmaksızın altyapı çalışmalarına ve yatırımlarına devam eden operatör firması mobil abonelerinin daha iyi bir hizmet almalarını sağlamak amacı ile sürekli çalışıyor ki buna en iyi örneklerden birisi Vodafone Devreden Uyumlu Tarifeleri oluyor. Üstelik sadece bununla da sınırlı kalmayıp abonelerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun tarifeye sahip olmalarını sağlamak amacı ile onlara özel kampanyalar hazırlıyor. Bu kampanyaları hazırlarken abonelerinin isteklerini de dikkate alan firma, bu yaklaşımı nedeniyle hamlelerinde başarılı oluyor.

Son zamanlarda birçok mobil kullanıcı kullanmadığı dakika, SMS ve Vodafone bedava internet haklarının ay sonu geldiğinde silinen haklarından muzdarip gibi gözüküyor. Vodafone’da müşterilerinin bu serzenişine yanıt vermek amacı ile Devreden Uyumlu fırsatları ile onların karşısına çıkıyor. Bu cazip tekliften faydalanmaya başlayarak ay sonuna kadar iletişim ihtiyaçlarınıza rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz ve harcamadığınız kullanım haklarınız da gelecek aya devredilir.

Vodafone Uyumlu Devreden’e Nasıl Katılabilirim?

Vodafone mağaza veya bayilerine gidip başvuruda bulunarak hemen katılabilirsiniz. Online Self Servis üzerinden de başvuruda bulunabilir ve katılabilirsiniz. Yanımda uygulamasında ya da kısa mesaj ile de satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu katılım sağlamış tüm bireysel mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bu tarifeden çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online kanallar üzerinden de iptal etmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Devreden Uyumlu S

12 aylık sözünüze her yöne 250 dakika, 250 SMS, şebeke içi 2500 dakika ve 250 MB’yi 21 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Devreden Uyumlu 1 GB Paketi

25 TL karşılığında her yöne 200 dakika, Vodafone içi 2000 dakika ve 1 GB’yi satın alabilirsiniz.

3 GB internet Paketi

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 3 GB’yi 12 aylık kontrat yaparak 29 TL’ye satın alabilirsiniz.

5 GB internet Paketi

39 TL ödeyerek 5 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS’i hattınız üzerine tanımlatabilirsiniz.

Uyumlu Devreden Kampanyası Hakkında Detaylar

“OZET” yazıp 7000’e göndererek bakiye bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.
Kullanım haklarınızı harcadığınız kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
+1 TL ödeyerek biriktirme özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.
+3 TL ödeyerek durma özelliğini aktif edebilirsiniz, bu sayede faturanızdaki kullanım haklarınız bittiğinde aşma olmaz ve otomatik olarak durur.