Vodafone Faturalı Net Avantaj Paketleri

Vodafone Faturalı Net Avantaj Paketleri yeni yıl olan 2018’de de aktif olarak kullanılacağa benziyor. Tüm bunlar ve daha fazlası için sitemizi takip etmeye devam edin.


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Faturalı Net Avantaj Paketleri

GSM alanında dünya genelindeki başarısı ile yadsınamaz bir şekilde en önemli GSM operatör firmalarından biri olduğunu herkese göstermeyi başaran, Vodafone uzun yıllardır bu alanda gösterdiği başarılı hamleleri ve yatırımları ile birçok kişinin ilk tercih ettiği operatör firmalarından biri olmayı başarıyor. İletişim ve teknoloji alanında yaptığı yatırımlar ile işine ve müşterilerine ne kadar önem verdiğini gözler önüne seren dev operatör firması, bu yaklaşımı ile rakiplerinden olan farkını herkese göstermeyi başarıyor. Sunduğu kesintisiz ve kapsama alanı kalitesi ile tüm mobil hat kullanıcılarının olumlu tepkilerini almayı başarıyor.

Üstelik mobil kullanıcılarını bu kaliteli internet teknolojisinden daha fazla faydalanmalarını sağlamak amacı ile hazırladığı Vodafone faturalı Net Avantaj fırsatları ile de müşterilerinin daha fazla ve ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan, tarifelerinden eksilme olmadan mobilden internet kullanımının keyfini sürmelerine olanak sağlıyor. Herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitte kullanım haklarına sahip bu paketlerden size uygun olan teklifi seçip hemen satın alarak, kullanmaya başlayın.

Nasıl Net Avantajlı Olurum?

Vodafone cep merkezlerinden istediğiniz fırsatı seçip, katılım talebinde bulunarak kısa bir sürede hattınıza tanımlatabilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yapıp oradan da satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Müşteri hizmetleri ile irtibat kurarak da bu fırsatlardan ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu paketleri sadece faturalı akıl küpü, duran, devreden, hesabını bilen ve faturayı aşmayan tarifelerinden birine abone olan bireysel faturalı müşteriler satın alabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinizi ileterek çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online Self Servis’i kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak da iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İçeriği Nedir?

250 MB

14 TL karşılığında bir ay boyunca 250 MB’ye sahip olabilirsiniz.

500 MB

Bir ay boyunca kullanabileceğiniz 500 MB’yi 18 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

1 GB

24 TL ödediğiniz takdirde 30 gün süresince sahip olabileceğiniz 1 GB’yi hattınıza tanımlatabilirsiniz.

2 GB

2 GB’ye sahip olmak istiyor iseniz aylık tarifenize ek olarak 35 TL ödemeniz yeterlidir.

Esaslar

Yanımda uygulamasında ya da kısa mesaj yolu ile paketinizdeki kalan kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Kullanım haklarınızın %100’ünü harcadığınız zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.