Vodafone Faturalıya Geçiş Bedava İnternet Kampanyaları 2018

Vodafone Faturalıya Geçiş Bedava İnternet Kampanyaları 2018 yılında da nasıl yapılır ve nelerdir diye aranıyor. Paket ve tarifeler, en güncel hediyeler. Faturasızdan geçiş yap.


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Faturalıya Geçiş Bedava İnternet Kampanyaları 2018

Vodafone’nun faturasızdan faturalıya geçen kamulu müşterilere özel olarak hazırladığı bu kampanya sayesinde birçok mobil hat kullanıcısının yüzü güldü. Hem içerik yönü ile hemde fiyat yönü ile kamulu müşterilere hitap eden bu kampanya daha şimdiden oldukça fazla ilgi görmeyi başardı. Müşterilerine uygun tarifeleri sunmak için oldukça fazla çalışan dev telekomünikasyon firması Vodafone, bu fırsatları hazırlar iken abonelerinin mesleki durumlarını, yaş aralıklarını, ekonomik durumlarını ve ihtiyaçlarını baz alarak bu doğrultuda tarifeler hazırlıyor.

Vodafone faturalıya geçiş bedava internet bu yaklaşımı sayesinde işine ve müşterilerinin memnuniyetine ne kadar önem verdiğini gözler önüne sermiş oluyor. 2018 yılında daha fazla hissettiğimiz kesin.

Müşterilerini ve ihtiyaçlarını bu denli önemseyen dev operatör firması aynı zamanda sunduğu kapsama alanı kalitesi ile de müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Sizde bir an önce Vodafone kalitesi ile tanışarak, daha özel bir hizmet kalitesine sahip olabilir ve tarifenizin keyfini rahat bir şekilde sürebilirsiniz. Yeni akıllı kamulu kampanyaları katılmanız için sizleri bekliyor.

Nasıl Katılabilirim?

Vodafone mağazalarından başvuruda bulunarak, 542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile katılım talebinde bulunarak ya da Online Self Servis’e giriş yaparak katılım işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile operatör değişikliği yapmış tüm aboneler bu kampanyadan indirimli olarak faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Yanımda uygulamasına giriş yaparak ya da Online kanallar yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

3 GB Bedava internet

12 aylık taahhüt yaparak aylık 29 TL ödediğiniz takdirde 3 GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve 1000 SMS’e sahip olabilirsiniz.

5 GB Bedava internet

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 5 GB’ye 12 aylık sözünüze aylık 39 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Kampanya Hakkında Esaslar

Paketinizde kullanım haklarınız bittiğinde bilgilendirilirsiniz.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Yanımda uygulamasında bakiye bilgilerinize ulaşmanız mümkündür.
Bir önce ki yazılarımızdan birisi olan Vodafone bedava internet 2018 makalesine gözatmanda oldukça fayda var.