Faturasız 2 GB Bedava İnternet

Vodafone’dan faturasız hat sahipleri için 2 GB bedava internet paketi kampanyası 2018 yılında seni bekliyor. Yeni yıla girmeden değerlendirmelisin.

Vodafone 2 gb bedava internet faturasiz

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm abonelerine cömert kampanyalar hazırlamaya çalışıyor. Bu tutumu sayesinde de hem hazır kartlı hem de faturalı mobil abonelerinin saygısını kazanmayı başaran dev operatör firması aynı zamanda sürekli geliştirdiği hizmet kalitesi de ile abonelerini her zaman başarıyor.

Üstelik kısa zaman aralıkları ile yeni yeni kampanyalar ile müşterilerinin karşısına çıkması ile her zaman mobil müşterilerinin kendisine en uygun olan tarifeyi ya da paketi bulmalarına da imkan tanıyor. Bu şekilde hem kendi firma kalitesini artıyor hem de mobil müşterilerinin mutlu olmasını sağlıyor. Yani dev operatör firması bir taş ile iki kuş avlamayı başarıyor.

İnternet kullanımının gün geçtikçe arttığının farkında olan operatör firması bu sebep ile tarife hazırlarken internet kullanım hakkını oldukça bol tutmayı başarıyor. Aynı zaman yaptığı bol hediyeli kampanyalarda da internet kullanımını öne çıkartan operatör firması son günlerde yaptığı Vodafone Faturasız 2 GB bedava internet kampanyası ile öne çıkmayı başarıyor. İnternet kampanyasına nasıl katılım sağlanılır öğrenerek, hattınıza hediyenizi hemen tanımlatabilirsiniz.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kazanma ve beleş şekilde internete bağlanmanın keyfini çıkartmak için Vodafone 2 GB hediye internet kampanyasından faydalanın ve tarifenize ek 2 GB kazanıp, sosyal ağlarda rahat bir şekilde vakit geçirme ve internet üzerinden telefondan görüşebilmenin keyfini çıkartın.

Hattınıza 2 GB internet tanımlatmak için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım anlatacağız ve sizde bu sayede hediyenizi alabileceksiniz.

>Nasıl Katılım Sağlarım?

Hattınıza 2 GB internet tanımlatmak için hattınızda bakiye yokken yani bakiyeniz sıfır iken “ABONE SUPER 2 GB” yazıp 7000’e kısa mesaj atabilirsiniz. Bu şekilde katılım aşamasını gerçekleştirebilirsiniz.

>Koşulları Nelerdir?

Yerine getirmeniz gereken pek bir koşul bulunmamaktadır. Tek sağlamanız gereken koşul faturasız abonesi olmanızdır.

Hediyeler Nelerdir?

30 gün geçerliliği olan 2 GB hattınıza tanımlanır. Bu 2 GB sadece yurt içi kullanımlarda kullanılmak üzere hattınıza tanımlanır. Vodafone bedava internet paketleri için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

>Nasıl İptal Edilir?

Hattınıza tanımlanan hediyeyi iptal etmek için müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz ya da kısa mesaj yöntemini tercih ederek iptal işleminizi kısa bir sürede halledebilirsiniz.

>Bilinmesi Gerekenler

Hattınıza tanımlanan 2 GB’nin kullanım süresi sadece 30 gündür. Belirtilen sürede kullanmadığınız internet kullanım hakları silinir.
Kullanım haklarınız öğrenmek ve takip etmek için 7000’e “OZET” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz.