Vodafone Faturasız Hazır Kart Hediye İnternet Paketleri

Vodafone kontörlü hazır kart internet paketleri ile sizde ayrıcalıklar dünyasına hızlı ve temiz bir adım atabilirsiniz. Bedava internet gibi bir çok alternatif.


Sponsorlu Bağlantılar

Dünya genelinde birçok ülkede faaliyet gösteren Vodafone Türkiye’de gösterdiği başarılı atılımlar ile de burada da GSM alanında lider firmalar arasında bulunmaya başardı. Türkiye pazarına giriş yaptığı ilk günden beri müşterilerinin isteklerini ön planda tutan dev firma, hem bu sayede günden güne abone sayısını arttırmayı başarıyor hem de marka değerini arttırarak toplum genelindeki saygınlığını da arttırıyor.

Vodafone faturasız internet paketleri ile müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak hazırladığı kampanyaları ile mobil hat kullanıcısını sevindirmeyi başaran GSM firması, neredeyse her gün onların karşısına cezp edici fırsat ile çıkıyor. Bu sayede hem mevcut abonelerinin yüzünü güldürüyor hem de yeni yeni abonelerin dikkatini ve ilgisini çekip mobil hat kullanıcı sayısını daha da arttırıyor.

Bu sıralar ise yeni gelen faturasız abonelerine sunduğu cazip teklifi ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran GSM firması, bu teklifi ile birçok kişiyi sevindirdi. Hem içinde TL yüklü olarak gelen hemde belirli tarifelerden indirimli olarak faydalanma imkânı sunan operatör firması bu hamlesi sayesinde birçok kişi bu fırsatı kaçırmadan faydalanmayı istiyor. Vodafone bedava internet ile kalite dolu  farklı bir dünyanın kapılarını aralamak için hemen bu tekliften faydalanmaya başlayın.

Hazır Kart Vodafone internet Fırsatları

Vodafone cep merkezlerinden yeni hat alarak ya da internet üzerinden yeni hat başvurusunda bulunarak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sadece yeni faturasız müşterilere özel bir fırsattır. Yeni gelen tüm bireysel faturasız müşteriler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Çağrı merkezine telefon edip iptal talebinde bulunarak, kısa bir sürede iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yapıp, paket değişikliği veya iptali işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

İçerik Kısmı

Standart Yeni Başlangıç

İçinde 22 TL yüklü bu hattı 57 karşılığında satın alabilirsiniz ve üstelik ilk ay tarifenizden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Large Yeni Başlangıç

66,68 TL olan bu hattı içinde 32 TL yüklü olarak satın alabilirsiniz, ilk ayda tarifenizden ücret talep edilmez.

Temel Esaslar

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Paketinizdeki kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
7000’e “OZET” yazıp göndererek kalan kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz.