Vodafone Faturasız İnternet Esnek Aile Kampanyaları

Vodafone Faturasız İnternet Esnek Aile Kampanyaları 2018 yılında nasıl yapılır?


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone hem Türkiye’de hem de dünya genelinde GSM alanındaki faaliyetlerine durmaksızın devam ediyor. Gerek iletişim alanında yaptığı yatırımlar ile gerek ise de mobil hat kullanıcılarının iletişim ve internet ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hazırladığı kampanyaları ile işine ve müşterilerine verdiği önemi gözler önüne seriyor. Adeta kendine misyon haline getirdiği bu tutumu sayesinde de Türkiye genelinde ki birçok mobil hat kullanıcısının takdirini kazanmayı başarıyor.

Gösterdiği bu başarı sayesinde de mobil kullanıcı sayısında gözle görülür bir artış yaşayan GSM şirketi Vodafone, atan müşteri sayısı ile müşteri portföyü de genişleyen GSM şirketi her yaştan ve meslek grubundan insana yönelik tarife içerikleri hazırlamaya çalışıyor. Hazırladığı tarife içeriklerinde müşterilerinin ihtiyaçlarını öncelikli tutan firma dakika, SMS ve internet yönü ile zengin içerikli teklifler hazırlamaya çalışıyor.

Hazırladığı Esnek Aile kampanyası ile de bu hedefine ulaşan operatör firması, abonelerinin aile fertleriyle rahat rahat iletişim kurmalarına olanak sağlıyor. Dakika, SMS ve internet yönü ile zengin olan bu tarifeler oldukça fazla dikkat çekiyor. Sizde vakit kaybetmeden bu kampanyadan faydalanmaya başlayın.

Faturasız Esnek Paketine Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Vodafone bayisine gidip başvuruda bulunarak ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek katılım işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Online Self Servisi ziyaret ederek de zahmet bir şekilde kısa bir sürede katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel faturasız aboneler katılabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Yanımda uygulamasında iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

2 GB

Aylık 22 TL karşılığında her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 2+2 GB internete sahip olabilir ve kullanım haklarınızın keyfini sürebilirsiniz.

4 GB

25 TL ödeyerek 6 GB internet, her yöne 750 dakika ve 500 SMS kullanım hakkına sahip olursunuz. 6 GB internetinizin 3 GB’si 21.00 ile 09.00 saatleri arasında geçerlidir.

Detaylar

Kullanım haklarınızın bittiği zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Yanımda uygulamasına giriş yaparak kalan kullanım detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Yada bedava internet yazımızı gözden geçirebilirsiniz. Karar ve seçim tamamen sizindir.