Vodafone Faturasız Perşembe Yükle Kazan

Vodafone yükle kazan ile perşembe günleri 30 Lira kontör yükleyin bedava internet paketi kazanın. İşte hepsi bu.


Sponsorlu Bağlantılar

Herkese selamlar sevgili arkadaşlar. Bugün 22 Temmuz 2017, sizlerle yeni bir makaleyi daha paylaşmak istediğim için gecenin 3’ünde PC başına geçtim ve araştırmamı tamamladım. Bulduğum sonuçlar ne derseniz oda Vodafone abonelerine özel olan Perşembe günü kampanyası oldu. GSM alanındaki devrim niteliğindeki kampanyaları ile ve müşterilerine sunduğu özel ayrıcalıklar ile dünya genelindeki başarısını Türkiye’de de devam ettirmeyi başaran Vodafone müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve mutlu etmek amacı ile hazırladığı kampanyalar ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Faturasız yükle kazan müşterilerine özel olarak hazırladığı kampanyaları ile de birçok müşterisinin yüzünü güldürün firma Geleneksel Yükle Kazan kampanyası ile birçok kişi kazandırmaya devam ediyor.

Perşembe günü TL yükleyen hazır kartlı aboneler bedava internet kazanma şansı yakalıyorlar. Tek seferde yapacağınız TL yüklemelerinde yükleme miktarının 100 ile çarpımı kadar MB internet kazanma imkânı yakalıyorlar. 30 TL yükleme yaptığınız takdirde 3000 MB hediye internet kazanırsınız. Üstelik tarifenizden eksilmeden internet kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.
Sizde Perşembe günleri TL yükleyerek bu fırsatın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Yükle Kazan Katılıma

Herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl Katılabilirim?

Perşembe günleri tek sefer de TL yükleme işlemi yaparak katılım sağlamanız mümkündür. Herhangi bir katılım mesajına ihtiyaç duyulmamaktadır, otomatik olarak faydalanmaya başlarsınız.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek ya da Online Self Servis yolu ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Tek seferde yaptığınız her TL yüklemesinin 100 ile çarpımı kadar MB hediye internet kazanırsınız. Örneğin 20 TL’lik yüklemenize 2000 MB kazanırsınız.

Esaslar ve Maddeler

  • Kazandığınız faydaların kullanım süresi 1 gündür.
  • Gelen onay mesajının ardından faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • 7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Yanımda uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak kalan kullanım detaylarınız hakkında bilgiye ulaşmanız mümkündür.
  • Kullanım haklarınızı bitirdiğinizde ya da kullanım süresi dolduğunda kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Tüm bunların yanında bir önce ki yazımızda sizin için ilgi çekici olduğunu düşündüğümüz konulara yer verdik. Lütfen ziyaret etmeyi unutmayın. Tek operatör ile sınırlı kaldığımızı asla düşünmeyin. Her firma ve şirketten seçme/derleme mevcut.