Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Vodafone bedava sinema bileti kampanyası 1 alana 1 hediye olarak geçerlidir. Detaylar ve dahası için Freezone’lu olmanız ve detayları bilmeniz gerekiyor.

vodafone sinema bileti kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Bedava Sinema Bileti Kampanyası

GSM firmaları bol kampanyalı yaptıkları tarifeleri ve buna ek olarak yaptıkları ek paket kampanyaları ile de abonelerini sevindirmeyi başarıyor. Bir süredir tarifelerle de sınırlı kalmayan operatör firmaları artık birçok güzel kampanyaya imza atıyor.

Birçok alanda güzel kampanyalara imza atan firmalar her alanda abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteren Vodafone’da mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürecek bir çok kampanya yapmaya çalışıyor. Birçok restorantta geçerli indirim kuponu ya da giyim mağazalarında, elektronik mağazalarında geçerli indirim çekleri sunuyor. Ayrıca buna ek olarak birçok kampanyaya da imza atan firma özellik ile yaptığı bir alana bir bedava sinema bileti kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Vodafone bedava internet yazısı ilginizi çekebilir.

Geçtiğimiz yıldan beri uygulamaya koyduğu Freezone sinema bileti kampanyası ve Red sinema bileti hediyesi ile milyonlarca bedava sinema bileti dağıtan dev operatör firması birçok abonesini mutlu etmeyi başardı. Eğer sizde hafta iki gün bedava sinema bileti kampanyasından faydalanmak istiyorsanız eğer hemen Vodafone sinema bileti kampanyası hakkında detayları öğrenin.

Freezone Sinema Bileti 1 Alana 1 Bedava

Vodafone 25 yaş ve altı abonelerine özel Pazartesi ve Perşembe günler tüm Cinemapink salonlarında  bir bilet alana bir bilet hediye ediyor. Sizde bu fırsattan faydalanmak için hemen Avantaj cepte uygulamasını cep telefonunuza indirin.

Red Sinema Bileti Hediyesi

Sadece genç abonelerine değil ayrıca Red’li abonelerine de hafta 4 gün sinema bileti hediye eden operatör firması gönülleri feth ediyor. Sizde kampanyanın geçerli olduğu günlerde Cinemapink’e giderek bir bilet fiyatına 2 bilet satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken PNR kodunuzu sinema görevlileri ile paylaşmaktır.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Avantaj cepte uygulamasını App Store ya da Play Store üzerinden telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Kampanyanın geçerli olduğu günlerde de uygulamaya giriş yapıp PNR kodunu almalısınız. Sinema görevlilerine bu kodu teslim ettiğiniz takdirde kampanyalı biletiniz alabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için Freezone’lu ya da Red’li olmanız şartı aranmaktadır. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal etmeniz mümkün değildir.

İçeriği Nedir?

Fırsatın aktif olduğu günlerde 1 sinema bileti fiyatına 2 sinema bileti alabilirsiniz.

Detaylar

Freezone’lular her ay bir defa, Red’li abonelerde her ay 4 kez bu kampanyadan faydalanabilirler.
Hediye biletlerinizi sadece teklifin geçerli olduğu günlerde kullanabilirsiniz.

İnternet kampanyalarımızın devamını görmek için bedava internet adresine bakabilirsiniz.