Vodafone Freezone Salla Dolsun Taşsın 2018 Bedava internet

Vodafone Freezone 2018 bedava internet paketi konusunda sizlere bir çok yenilikten bahsedeceğiz. Bunlardan kampanya kategorisinde olan.


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Freezone Salla Dolsun Taşsın 2018 Bedava internet

Türkiye genelinde çok çeşitli abone skalasına sahip olan, Vodafone hazırladığı fırsatlar ile dolu kampanyalar ile birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekmeyi başaran operatör firması, her geçen gün artan ivmeli bir başarı artışına sahip olan firma, bu dikkate değen başarısı ile rakiplerinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Vodafone müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacı ile onların isteklerini ve ihtiyaçlarını araştırıp öğrenip bu doğrultuda onlara özel birçok kampanya hazırlayarak onları mutlu etmeye ve sadık müşterilerinden yapmaya çalışıyor. Genç mobil hat kullanıcılarının düşünerek hazırladığı fırsatlar ve kampanyalara sahip Freezone platformu sayesinde farklı bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Vodafone bedava internet 2018 makalesi buna en güzel çarpıcı makalelerin başında yer alıyor.

Freezone 2018 bedava interneti biten mobil hat kullanıcılarının ay sonuna kadar mobilden internet kullanımlarını durdurmamalarını sağlamak için hazırladığı Salla Dolsun Taşsın kampanyası ile abonelerinin oldukça ekonomik bir fiyata tarifelerindeki interneti tekrar doldurmalarına olanak sağlıyor. Bu hamlesi ile birçok genç mobil kullanıcıyı mutlu eden operatör firması aynı zamanda bu ayrıcalığa ek olarak da birçok hediye kazanma şansı sunuyor. Hadi hemen sizde Vodafone Freezone’lu olarak bu ayrıcalıkların tadını çıkartmaya başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Vodafone bayilerinde başvuruda bulunarak katılmanız mümkündür. Freezone’a ait Web sayfasını ziyaret edip Online başvuru formunu doldurarak da hemen katılabilirsiniz. 542’ye telefon edip müşteri hizmetleri üzerinden katılım talebinizi iletebilir ve hemen faydalanabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Belirtilen tarifelerde olan tüm aboneler katılım sağlayabilirler. Faturalı veya faturasız esnek müşterileri tarifelerindeki interneti herhangi bir koşul olmaksızın ücreti ile yeniden doldurabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ya da Online kanallar yolu ile iptal işleminizi zahmetsiz ve çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

10 TL ödeyerek tarifenizdeki interneti tekrar doldurabilirsiniz ve üstelik sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Detaylar

Yeniden güncellediğini internet kullanım hakkınızın bitiş süresi tarifenizin bittiği tarihe kadar geçerlidir.
7000’e kısa mesaj atarak kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
Paketinizdeki kullanım haklarınızı harcadığınız da bilgi sahibi edilirsiniz.