Vodafone Freezone Yeni Abone İnternet Hediyesi

Vodafone Freezone Yeni Abone İnternet Hediyesi ile sizde hat taşıma kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken herşeyi bedava öğrenebilirsiniz, bu adrese girmeniz yeterli.

vodafone geciş yap bedava internet kazan

Vodafone Freezone Yeni Hat Kampanyası

Türkiye nüfus olarak genç nüfus oranı fazla bir ülkedir. Ülkemiz genelinde birçok 25 yaş ve altı genç abone bulunmaktadır. Bu sebep ile de toplumun bu kesiminin de farkında olan birçok dev marka bu genç aboneleri taban alan fırsatlar ve kampanyalar hazırlamaya çalışıyorlar.

Ülkemizde 10 yıl önce Telsim’i satın alarak giren dünya markası Vodafone’da zaman içerisinde bu genç kitlenin farkına vardı ve 25 yaş ve altı aboneleri mutlu etmek için birçok önemli olaya imza attı. Öncelik ile genç aboneleri için Freezone isimli platformu oluşturdu ve bu platformda da genç abonelerine uygun tarifeler, ek paketler, kampanyalar ve birçok hediyeler sundu. Vodafone bedava internet paketi konusuna da bakmak isteyebilirsiniz. Fiyat olarak daha öğrenci dostu olan bu tarifeler ile artık Vodafone Freezone’lu birçok mobil hat kullanıcısı ceplerini yakmadan iletişim ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Vodafone Freezone kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak ve kendinize en uygun fırsattan faydalanmak için sizde kampanyaları inceleyin.

Vodafone Freezone yeni hat kampanyası 2018 hakkında da detaylı bilgi alın ve size sunulan birçok hediyeden faydalanın. Hemen pass hediyeleri nasıl katılınır öğrenin.

Vodafone İletişim Pass Hediye

Yeni hat alan tüm Freezone’lu genç abonelere Vodafone 6 ay boyunca ücretsiz iletişim pass kullanma şansı sunuyor. İletişim pass ile Whatsapp ve Messenger uygulamalarında tarifenizden harcama olmadan vakit geçirebilirsiniz.

Vodafone Müzik Pass Hediye

Spofity’den ücretsiz faydalanabileceğiniz müzik pass hediyesi de 6 ay boyunca hattınıza tanımlanır.
Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Vodafone cep merkezlerine gidip kendinize yeni bir hat alarak bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Sonra tek yapmanız gereken iletişim pass ya da müzik pass hediyelerinden hangisini kullanacağınıza karar verip seçmektedir. AVEA bedava internet kategorisinde farklı operatörler için fena sayılmayacak kampanyalar mevcut.

>Katılım Şartları

Bu kampanyadan faydalanmak için yeni hat almanız gerekmekte  ve Freezonu’lu olmanız da gerekmektedir. Başka bir katılım şartı yoktur.

>Hediyeler

6 ay boyunca iletişim pass ile whatsapp ve messenger’ı bedava şekilde kullanabilirsiniz ya da müzik pass ile spofity’den internet harcamadan şarkı dinleyebilirsiniz.

>Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone çağrı merkezine telefon ederek çağrı merkezi yetkilileri ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

>Esaslar

İletişim pass ya da müzik pass hediyesinden birini seçmeniz gerekmektedir. İkisini birden almanız mümkün değildir.
Hediyenizin kullanım süresi sadece 6 ay ile sınırlıdır.

Facebook Sayfamız