Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet 2018

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet 2018 nasıl yapılır, hediye internet paketi alma ile ilgili soruları ele aldık. İnternet hediyem gelmedi diyenler oldu.


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kampanyası 2018

GSM sektöründe her zaman yaptığı yenilikler ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi başaran dünya GSM operatörü Vodafone, sunduğu hizmet kalitesi ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor. Gün geçtikçe bu alandaki başarısını katlayarak arttıran dev firma, şirket olarak daha da büyüyeceğinin sinyallerini herkese veriyor.

Vodafone Hediye Çarkı ile bu başarısında büyük pay sahibi olan en önemli etkenlerden olan sunduğu akıllı kapsama alanı kalitesi ile birçok kişinin gönlünü feth etmeyi başarıyor. Abonelerine kesintisiz iletişim sunmaya çalışan dev GSM firması, mobil abonelerinin mağdur olmamasını sağlamak amacı ile kesintiye uğrayan konuşmaları tazmin ediyor ve bu hamlesi tüm takdiri toplamayı başarıyor.

Vodafone Bana Ne Var Hediye Çarkı

Dev operatör Vodafone, Bana ne var Hediye Çarkı bedava internet ile sınırlı kalmayan Türkiye’nin gelişmekte olan dev operatör firmalarından birisi olup, hazırladığı müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine hitap eden kampanyaları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son günlerde uygulamaya koyduğu bu Hediye Çarkı kampanyası fırsatı ile birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini üzerine çekmeyi başaran GSM firması, bu teklifi ile abonelerine 500 MB, 1 GB, 4 GB ve 6 GB cepten internet kazanma şansı sunuyor ki buna Vodafone yılbaşı bedava internet konusu da dahil. Sizde hemen bu fırsattan faydalanmaya başlayın ve hediye internetinizi alıp, kullanmaya başlayın.

Vodafone Hediye Çarkı’na Nasıl Katılırım

Bu fırsattan faydalanmak için ilk yapmanız gereken şey cep telefonunuza App Store ya da Play Store üzerinden Yanımda uygulamasını indirmektedir. Bu uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak katılımın ilk aşamasını tamamlayabilirsiniz. Giriş yaptıktan Sonra ise sağ taraftaki menüden Bana Ne Var seçeneğine tıklayarak açılan sayfa Hediye Çarkını çevir seçeneğine tıkladığınızda katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Fakat her hafta Pazartesi ve Pazar günleri arasında giriş yaparak hediyenizi alabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Online Self Servis üzerinden ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek tüm iptal işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde işleme sokabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı İnternet Hediyesi

500 MB, 1 GB,  4 GB, 5 GB ya da 6 GB cepten internet seçeneklerinden birini kazanma şansı yakalarsınız. Kazandığınız bu hediye internetin geçerlilik süresi sadece 7 gündür. Hemen sizde uygulamaya giriş yapıp hediyenizi alın.

Esaslar

Gelen onay mesajının ardından kazandığınız interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.
7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Yanımda uygulamasından kalan kullanım bilgilerinizi detaylıca görüntülemeniz mümkündür.

Vodafone Hediye Çarkı İnternet Hediyem Gelmedi

Eğer size gelen hediye sms ile belirtilmezse bir aksilik var demektir. Hemen 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak konuyla ilgili sıcağı sıcağına bilgi alabilirsiniz.