Vodafone Herşey Dahil Pasaport Paketi

Vodafone Herşey Dahil Pasaport Paketi ile Yurtdışında da sahip olduğunuz tüm kullanım haklarınızı aynen kullanabilirsiniz. SMS, Dakika ve internet paketiniz geçerliliğini korumayı sürdürür.


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Herşey Dahil Pasaport Paketi

Dünya genelinde birçok ülkede faaliyet gösteren ve birçok mobil hat kullanıcısına sahip olan dev GSM firması, Vodafone herşey dahil Pasaport paketi ile bir süredir hayatımızı kolaylaştırmak için çalışmalar yapıyor. Her zaman müşterilerinin isteklerini ön planda tutan dev telekomünikasyon şirketi, hazırladığı devrim niteliğindeki kampanyaları her zaman abonelerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda şekillendiriyor.

Bu tutumu sayesinde de en çok rağbet gören GSM şirketlerinden olmayı başaran Vodafone, diğer şirketlerden olan farkını herkese göstermeyi başarıyor. Müşteri odaklı yaklaşımı ile sadece para kazanma amacı gütmediğini aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini önemsediğini gözler önüne seren operatör firması bu tutumu birçok kişinin takdirini kazanmayı başarıyor.

Abonelerinin hayatını kolaylaştırmak üzere yaptığı devrim niteliğindeki fırsatları ile de dikkatleri üzerine çeken firma, yurtdışına çıkan abonelerinin iletişim ihtiyaçlarını kesintiye uğramadan karşılamalarına olanak sağlıyor. Hazırladığı her şey dâhil pasaport kampanyası ile abonelerinin mevcut tarifelerini yurtdışında da kullanmalarına imkân sağlayan dev şirket, müşterilerinin yurt dışında da sevdikleri ile konuşabilmelerine, mesajlaşabilmelerine ve internet tadını çıkartmalarına olanak sağlıyor. Sizde bu paketi satın alarak yurt dışında çıktığınız telefon kullanımınıza ara vermek zorunda kalmadan tatilinizin keyfini sürebilirsiniz.

Yurtdışında Pasaport Paketi Nasıl Kullanırım?

Vodafone cep merkezlerine giderek bu paketi satın alabilirsiniz. 542’ye telefon edip müşteri hizmetlerine bu paketi satın almak istediğinizi dile getirerek de bu fırsatı hattınıza üzerine tanımlatabilirsiniz. Kısa mesaj ile de bu fırsatı satın almanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan sadece Red tarifelerini kullanan müşteriler faydalanabilirler. Bu şartı sağlayan herkes katılım sağlayabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Online Self Servis’e kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak paket satın alma ve iptal etme sayfasından iptal etme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de iptal işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Geçerli Kullanım Haklarım

Günde 14,90 TL ödeyerek Türkiye’de ki tarifenizdeki dakika, SMS ve internet kullanım haklarınızı yurtdışında da kullanabilirsiniz.

Detaylar

Sadece geçerli olan ülkelerde kullanım sağlayabilirsiniz.
Tüm uluslar arası aramaların dakikası 1,55 TL’den ücretlendirilir.
Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.