Vodafone İnternet Avcıları Bedava internet Kampanyası

Vodafone İnternet Avcıları Bedava internet Kampanyası ile bit bulma hilesi var mı yok mu öğren. Hediye 1 GB, 2 GB, 3 GB ve 4 GB İnternet paketi kazan.

Vodafone İnternet Avcıları Kampanyası

Vodafone yeni hazırladığı internet avcıları kampanyası ile birçok mobil müşterilerine tarifelerinden eksilmez olmaksızın herhangi bir ücret ödemek zorunda olmaksızın ücretsiz bir şekilde internet kullanma imkanı sunuyor. Eğer sizde ücretsiz internet kullanmak istiyor iseniz İnternet Avcıları uygulaması ile artık bedava internet kullanmanın keyfini çıkartabileceksiniz. Hemen sizde bu kampanyanın detaylarını öğrenin ve ücretsiz bir biçimde internet kullanmanın keyfini çıkartmaya başlayın. Daha fazla bilgi için yazımızın devamını okuyunuz.

Vodafone İnternet Avcıları Uygulaması ile Bedava İnternet Kazan

Vodafone birçok abonesinin istek ve ihtiyaçlarını öğrenip bunlar doğrultusunda fırsatlar ve kampanyalar hazırlayarak her zaman abonelerini mutlu etmeyi başarıyor. Birçok mobil hat kullanıcısı tarifelerindeki internet kullanım haklarını yetirmekte oldukça zorlanıyor. Bu durumun farkında olan dev operatör firması da müşterilerinin bu mağduriyetlerini gidermek amacı ile abonelerine Vodafone bedava internet paketi kazanabilecekleri fırsatlar hazırlamaya çalışıyor. Mobil müşterilerinin internet kullanım haklarından herhangi bir eksilme olmaksızın tamamen ücretsiz internet kullanmalarını sağlamak isteyen dev operatör firması Vodafone bu tutumu ile birçok mobil hat kullanıcısının takdirini ve sevgisini de kazanmayı başarıyor.

Eğer sizde ücretsiz internet kullanmak istiyor iseniz yeni Vodafone internet Avcıları kampanyası ile artık istediğiniz kadar internet kazanabileceksiniz ve kazandığınız bu ücretsiz internet ile sosyal ağlarda  vakit geçirmenin, arkadaşlarınızı ile iletişim kurmanın keyfini çıkartabileceksiniz.

İnternet Avcıları Uygulaması Nedir?

İnternet Avcıları uygulaması Vodafone’nun mobil müşterilerinin hem biraz heyecan yaşamaları hem de ücretsiz internet kullanmalarını sağlamak amacı ile hazırladığı bir bedava internet kazandıran uygulamadır. Bu uygulamayı dışarıda sokakta kullanmaya başlayarak bitleri avlayabilirsiniz ve avladığınız bu bitleri hediye internet paketine ya da indirimli internet paketine dönüştürebilirsiniz.

İnternet Avcıları Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

Bu uygulamayı App Store ya da Play Store üzerinden cep telefonunuza indirip hemen giriş yapabilirsiniz.

İnternet Avcıları ile Nasıl Hediye İnternet Kazanırım?

Belirli lokasyonlarda kısıtlı bir süre ile yerleştirilen bitleri toplayıp, daha sonra topladığınız bu bitleri internet paketi satın alabilirsiniz ya da indirim kazanabilirsiniz.

İnternet Avcıları Bit Nedir?

Uygulama ekranında görünün küçük kırmızı yaratıklardır. Bunları avladıkça bit toplar ve hediye internet satın alma şansı yakalarsınız.

Bit Bulma Hilesi Var mı?

İnternet Avcıları Bit Bulma Hilesi

Mobil telefonunuza uygulamayı indirip kurduktan sonra katılım sağlayabilirsiniz. Fakat ne yazık ki bu uygulamada bit bulma hilesi vs yoktur.
 
Katılım Şartları Nelerdir?
 
Bu uygulamayı sadece Freezone’lu olan aboneler yani 26 yaş altındaki aboneler kullanabilirler. Bu şartı sağlamayan Vodafone aboneleri bu uygulamayı kullanıp, hediye kazanamazlar.
 
Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone müşteri hizmetlerine telefon edip bu uygulamayı nasıl iptal edeceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnternet Avcıları Bit Bulma ve Hediyeleri

Kazandığınız bitler ile günlük 1 GB, 3 günlük 2 GB, haftalık 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz. 30.000 bite ulaşan mobil hat kullanıcıları Iphone 7 çekilişine katılmaya da hak kazanır. Aylık olarak kazanabileceğiniz internette belli bir sınırlı bulunmaktadır. Bu sınırlamanın üstüne çıktığınızda bit avlamazsınız. Uygulamayı kullanmaya başlayarak hemen sizde bedava internet kazanın.
 
Kampanya Hakkında Esaslar

Gelen onay mesajının ardından hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Hesabım uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Kazandığınız hediyeler bittiği takdirde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
Kazandığınız hediyeleri üçüncü kişilere transfer etmeniz mümkün değildir.
 
Bir önce ki yazımız olan Vodafone sevgililer günü kampanyası konusuna da bakabilir süprizleri yakalayabilirsiniz.

Facebook Sayfamız