Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası 2018

Vodafone Kurban Bayramı bedava internet kampanyası 2018 yılının 21 Ağustos tarihine denk geliyor. Vodafone kurban bayramı hediyesi ile 4 GB kadar bedava paket.


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Kurban Bayramı Hediye İnternet Kampanyası 2018

Merhaba arkadaşlar, öncelikle belirtelim ki Arefe gecesi Vodafone Kurban Bayramı kampanyası ile ilgili olan bu makalemiz güncellenecektir, netleşen hediyeler yazılacaktır. Ülkemizde faaliyet göstermeye başladığından beri yaptığı hamleler ile Vodafone ülkemizde hatırı sayılır bir mobil müşteri kitlesi edinmeyi başardı. Ülke genelinde birçok mobil hat kullanıcısına hizmet eden dev operatör firması her gün geliştirdiği hizmet anlayışı ile GSM alanındaki başarılarını giderek arttırmayı başarıyor.

Abonelerine ihtiyaca yönelik tarifeler ve kampanyalar hazırlayan dev operatör firması bu tutumu ile de milyonlarca abonesini mutlu etmeyi ve her gün yeni aboneler kazanmayı başarıyor. Her zaman abonelerinin ihtiyaçlarını tespit edip bu ihtiyaçlara göre birbirinden güzel kampanyalar hazırlayan dev operatör firması bu hizmet anlayışı ile de bir kez daha herkesin saygısını kazanmayı başarıyor.

Vodafone Kurban Bayramı internet kampanyası ile ilgili olan bu konumuz devam ediyor, dilerseniz Vodafone bedava internet isimli makaleye de bakabilir onlarca GB hediye internet sahibi olabilirsiniz. Özellik ile ülkemiz için ve dünya geneli için oldukça önemli olan özel günlerde yaptığı kampanyaları ile abonelerinin ihtiyaçlarını gidermeye ve bu özel günlere değer verdiğini göstermeye çalışan operatör firması bu hamlelerinde başarılı oluyor.

Önümüzdeki hafta Kurban bayramının gelmesi sebebi ile bu konuda da bir takım kampanyalar hazırlamaya başlayan firmanın Kurban bayramı kampanyaları merak ile bekleniliyor.

Vodafone Kurban Bayramı Hediyesi 2018

Arkadaşlar bu operatör firması bu Kurban Bayramı için herhangi bir etkinlik, hediye, bedava paket vs düzenlememiştir. Bilginize. Son düzenleme 21.08.2018 – Saat 00:05

Birkaç gün sonra Kurban bayramı olması dolayısı ile hız kesmeden bayram hazırlıklarına başlayan GSM firmasının yakın zamanda hazırladığı kampanyaya dair detayları paylaşması bekleniliyor. Geçtiğimiz yılı göz önünde bulundurarak diyebiliriz ki bu yıl da bizi Kurban bayramında bol bol hediye internet bekliyor.

Bayram süresince ücretsiz şekilde tarifenizden hiçbir eksilme olmadan internete bağlanmanın keyfini sürebileceksiniz. Vodafone Kurban bayramı hediye internet kampanyaları hakkında bilgi alıp bu fırsattan faydalanmaya başlayarak bayramda bedava internetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Kampanyanın aktif olacağı tarihi öğrenmek için takipte kalınız.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet 2018 Kampanyası

Kampanyaya dair detaylar henüz açıklanmadığı için katılım detayları ile alakalı net bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda kampanyaya katılmak için herhangi bir şey yapmaya gerek olmayacaktır. Bayram sabahı kampanya hediyeleri otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Herhangi bir katılım mesajına gerek duyulmamaktadır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm müşteriler bu tekliften faydalanabilirler. Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Vodafone Kurban Bayramı Hediyesi Nelerdir?

Henüz hediyelere dair net bir bilgi bulunmamaktadır. Fırsat açıklandığı zaman buradan açıklama yapılacaktır.

Detaylar

7000’e “OZET” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınız eğer tükenirse size SMS ile bilgi verilir.
Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.