Vodafone PASS İndirimli İnternet Kampanyaları

Vodafone PASS İndirimli İnternet Kampanyaları ile yeni yılda da sizi mutlu etmeyi sürdürüyor. 10, 15, 20 GB seçenekleri ile üst sınırı zorlamaya hazır olun.

Vodafone GSM sektöründe birçok ülkede başarılı faaliyet gösteren dev GSM firmalarından biri olarak, başarısını Türkiye’de de sürdürmeyi başarıyor ve burada da birçok mobil hat kullanıcısına bu sektörde hizmet ediyor.

Benimsediği hizmet ilkeleri ile neredeyse herkesin takdirini kazanmayı başaran dev telekomünikasyon şirketi, birçok insana kaliteli ve yenilikçi bir hizmet sunuyor. Her zaman abonelerinin mutluluklarını ve tam verim almalarını sağlamaya çalışan ve bunu ön planda tutan dev operatör firması abonelerinin mağdur olmamasını sağlamak amacı ile birçok yenilik ve fırsat hazırlayıp müşterilerinin kullanımına sunuyor. Bunlardan bir taneside Pass internet paketleri oluyor.

Sadece bunun ile de sınırlı kalmayan dev telekomünikasyon firması, mobil müşterilerinin tam verimli şekilde Vodafone bedava internet kullanım ihtiyaçlarını, yakınları ile konuşma ve mesajlaşma ihtiyaçlarını da gelirlerine uygun bir şekilde karşılamalarına imkan tanıyan fırsatlar hazırlıyor.

Bu tutumu sayesinde birçok müşteri kendine ve ihtiyaçlarına uygun tarifeyi kolaylık ile seçebiliyor. Eğer sizde kendinize uygun olan fırsatı bulmak istiyor iseniz yeni Vodafone Pass fırsatları tam size göre, hem içerik hem fiyat yönü ile oldukça fazla dikkat çeken bu fırsatlar sayesinde tüm iletişim ihtiyaçlarını gönül rahatlığı ile karşılayabileceksiniz, hemen sizde size özel Pass kampanyalarından faydalanmaya başlayın.

PASS İndirimli İnternet Tarifelerine Katılım

542’ye telefon edip istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza uygun olan Pass tarifesini seçip bunu müşteri temsilcisine ileterek, hemen katılım sağlayabilirsiniz. Vodafone cep merkezlerine gidip seçtiğiniz Pass tarifesini oradaki yetkili kişilere belirterek de kısa bir sürede hemen katılabilirsiniz ve bol içerikli tarifenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. Red Pass’li olmak isteyen tüm bireysel mobil hat kullanıcıları başvurabilirler ve hemen Red’li olabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone cep merkezlerine gidip iptal talebinde bulunarak ya da müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinde bulunarak çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Pass 10

55 TL’ye her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 11 GB cepten internet sahip olursunuz. Pass özellikleri sayesinde iki ay boyunca tarifenizden eksilme olmadan müzik dinleyebilir ve Whatsapp, Facebook’da ücretsiz vakit geçirebilirsiniz.

Pass 15

Her yöne 2000 dakika, 1000 SMS, 17 GB cepten internet ve şebeke içi sınırsız konuşmayı 70 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Pass 20

Her ay 90 TL ödeyerek her yöne 4000 dakika, 1000 SMS, şebeke içi sınırsız konuşma ve cepten 22 GB interneti satın alabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınızın %80’inini harcadığınız takdirde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.

Yanımda uygulamasına kullanıcısı bilgileriniz ile giriş yaparak ya da 7000’e “OZET” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı görüntüleyebilirsiniz.
Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Facebook Sayfamız