Vodafone Ramazan Bayramı Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2018

Vodafone Ramazan Bayramı hediye bedava internet kampanyası ile 2018 yılı Haziran ayında sizde ücretsiz hediyesi faturalı ve faturasız olarak sizin olabilir. Vodafone Ramazan Bayramı kampanyası ile sizlerde mutlu bir bayram geçirin.

Vodafone Ramazan Bayrami Bedava internet 2018

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan ayına girmemiz ile beraber birçok operatör firması Ramazan’a ve Sahur’a özel birçok özel kampanyalar hazırlamıştı ve operatör firmaları bu hamleleri ile birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Şimdi de Ramazan bayramının yaklaşması ile beraber tüm operatör firmaları bayram hazırlıklarına başladı. Bunlardan birisi olan dev operatör ise Vodafone Ramazan Bayramı bedava internet 2018 konusu ile yeniden aramıza katılacak gibi görünüyor.

Vodafone’da bu Ramazan bayramında da abonelerine mutlu etmek için Ramazan bayramı hediyeleri kampanyası hazırlığına girişti. Her milli ve dini bayramda Türkiye’de abonelerini sevindirecek fırsatlar hazırlayan ve abonelerine sevdikleri ile ücretsiz konuşma hakkı da tanıyarak bayramlarda sevenleri bir araya getiriyor.

Vodafone bayram kampanyası 2018’e dair detayları öğrenmek ve kampanyaya nasıl katılırız detaylı bilgi alıp bu hediyeleri kullanmak için takipte kalabilirsiniz. Kampanyaya dair detaylar belli oldukça buradan paylaşılacaktır.

Vodafone Ramazan Bayramı Kampanyası İnternet Hediyesi 2018

Vodafone rakipleri gibi Ramazan bayramı için abonelerine bir takım fırsatlar hazırlamaya başladı.  Geçtiğimiz yıllarda ki kampanyaları göz önüne alındığında Vodafone’nun bu yılda abonelerine hediye internet paketi ve hediye konuşma paketi hediye etmesi bekleniliyor. Bu şekilde yüz binlerce abone bayramda sevdikleri tarife kullanım haklarını ya da maliyetini düşünmeksizin yakınları ile doya doya iletişim kurmanın tadını çıkartabilecekler. Üstüne bayram süresince de bedava şekilde sosyal ağlarda vakit geçirme ve sınırsızca internet kullanma şansı sunuyor.

Vodafone bayram kampanyası 2018 ile hemen sizde bayram geldiğinde hediyelerinizi nasıl alabileceğinizi öğrenin, bedava internet ve dakika kullanım hakkının keyfini sürün.

Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi 2018’e Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya dair henüz net bir açıklama yapılmadığından ötürü net bir bilgi bulunmamaktadır. Ama geçtiğimiz seneler göz önüne alındığında herhangi bir kısa mesaj göndermeye ya da başvuru yapmayı gerektirmeden faydaların otomatik olarak kullanıcılara tanımlanması bekleniliyor.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir şart bulunmamaktadır. Tüm mobil hat kullanıcıları bu fırsattan faydalanabileceklerdir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Önceki kampanyalar göz önünde bulundurulduğunda bu sene de hediye internet ve hediye dakika kullanım hakkında tanımlanacaktır.

Detaylar

Gelen bilgilendirme mesajının ardından kullanım haklarınızı harcamaya başlayabilirsiniz.
Kullanım haklarınıza 7000’e “OZET” yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.

Bu yazımız size yeterli gelmediyse yada aradığınızı bulamadıysanız ana konumuz olan Vodafone bedava internet hediyesi konusuna bakabilirsiniz. Teşekkürler.