Vodafone Ramazan Hediyesi Bedava İnternet Kampanyası 2019

Vodafone Ramazan Hediyesi Bedava İnternet Kampanyası 2018 ile sahur paketi sayesinden gece-sabah arası güzel vakit geçirin. 2018 Vodafone ramazan bedava internet paketi.


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2019

Vodafone 2019 Ramazan ayın’da faturalı ya da faturasız abonelerinin hiç birini ayırt etmeksizin, herkes için yaptığı bedava internet kampanyaları ile milyonlarca abonesinin yüzünü güldürmeyi başardı. Her zaman abonelerinin çıkarına onların mutlu olabileceği kampanyalar hazırlayan Vodafone bu tutumu sayesinde, mobil abonelerinin de takdirini kazanmayı her zaman başarıyor. Bu denli müşterilerini önemseyip müşteri odaklı bir yaklaşım benimsemesi sayesinde her gün mobil kullanıcı sayısını arttırıyor. Vodafone 2019 ramazan hediyesi konusunda bunlara değineceğiz.

 

Müşterilerinin isteklerini de oldukça fazla önem veren GSM firması, abonelerini her zaman mutlu etmeyi başarıyor.

Birçok abone özellik ile internet kullanım hakkını yetirememekten şikayet ediyor. Bunun bilincinde olan dev firma abonelerinin bu durumuna Vodafone sahur bedava internet 2019 kampanyası yaparak çözüm buluyor. Bu Vodafone bedava internet kampanyalarını öğrenmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Vodafone Ramazan Hediyesi 2019

Ramazan ayına girmemize çok az bir süre kalması ile beraber birçok ülke genelinde birçok insan bu ay da ki Vodafone Ramazan hediyesi internet kampanyalarını merak ile bekliyor. Bu fırsat sayesinde bir ay boyunca yüz binlerce abonenin kullanımına sunulacak.

Bu özel kampanya hakkında tüm detayları öğrenip hediyelerinizi hemen alabilirsiniz. Yazının devamında hem kampanya içeriğini hem de katılım detaylarını öğrenebilirsiniz. Kampanyalar hakkında yeni bir gelişme ya da güncelleme olduğu takdirde buradan bilgilendirileceksiniz. Hayırlı Ramazanlar ve bol internet kullanımları dileriz.

Vodafone Ramazan hediyesi 2018

Nasıl Katılırım?

Ramazan ayına girdiğimiz takdirde katılım mesajı gerektirmeyen tüm kampanyalardan otomatik olarak faydalanmaya başlayabileceksiniz. Bu konu hakkında size kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır. Diğer kampanyalardan da Yanımda uygulaması üzerinden ya da Self Servis üzerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Tüm aboneler için uygun Ramazan internet kampanyaları vardır. Fakat bazı kampanyalar faturalı abonelere bazıları da sadece hazır kartlı abonelere özeldir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Kazandığınız hediyeleri iptal etmek için 542’ye telefon etmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcisi ile konuşarak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya hakkında öğrenmek istediğiniz daha fazla detay için de müşteri hizmetlerine telefon edebilirsiniz.

2019 Ramazan Vodafone Bedava İnternet Paketi

 

Faturasız

Ramazan ayına özel hazır kartlı aboneler Geleneksel Yükle Harca Kazan kampanyası ile TL yükleme işlemi yaptıkları takdirde her yöne 2000 dakika ya da 3 GB bedava internet kazanma şansı yakalıyorlar. TL yüklemeden önce 4455’e “BEREKET” yazıp göndererek katılım işleminizi gerçekleştirebilir ve hediyenizi alabilirsiniz.

Faturalı

Faturalı tarifelerinden birine geçiş yaparak A101’de geçerli 50 TL indirim kodu ya da 6 GB cepten internet kazanabilirsiniz.

Bilinmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

Gelen onay mesajının ardından hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kampanya kapsamında kazandığınız hediyelerini başka kişilere transfer edilmesi mümkün değildir.
Kullanım haklarınız hakkında detaylı bilgiye 7000’e “OZET” yazıp göndererek erişebilirsiniz.
Kazandığınız bu kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Kullanım haklarınızın %80’ini ve %100’ünü harcadığınız takdirde size kısa mesaj ile bilgi verilir.

Bir diğer Ramazan ayı kampanyamız olan Turkcell ramazan bedava internet makalesine bakmanız tavsiye olunur, zira mükemmel hediyeler gelmek üzere!