Vodafone Red PASS Sosyal Sınırsız Bedava internet 2018

Vodafone Red PASS Sosyal Sınırsız Bedava internet 2018 ile Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube gibi uygulamaları internetimden yemeden kullanıyorum.


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Red PASS Sosyal Sınırsız Bedava internet – Youtube, Facebook, Twitter

GSM alanında global bir şirket olan Vodafone, dünya genelinde birçok mobil hat kullanıcısına hizmet veriyor. Verdiği bu kaliteli hizmet sayesinde de gün geçtikçe abone sayısını daha da arttırmayı başaran GSM şirketi, Türkiye genelinde de birçok mobil hat kullanıcısının ilk tercihlerinden olmayı başarıyor. Türkiye sektöründe bulunduğu süre içerisinde her zaman daha ileriye gitmeyi hedefleyen ve başaran dev şirket Vodafone, bu alanda canla ve başla çalışarak, herkese işini ne kadar ciddiye aldığını göstermeyi başarıyor.

Vodafone Red PASS Sosyal, aynı zamanda daha üstün ve kaliteli bir hizmet almak isteyen mobil kullanıcılarına özel olarak oluşturduğu Red platformu ile de gönülleri feth etmeyi başaran GSM şirketi, Red kampanyaları ile birçok kişiyi mutlu etmeyi başarıyor. Son zamanlarda hazırladığı Red Pass fırsatları ile birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran GSM şirketi, bu hamlesi ile birçok yeni abone kazanmayı başardı. Sunduğu fırsatlar ile birçok kişinin geçiş yaptığı Red Pass kampanyasından faydalanmak için sizde geç kalmayın ve bu ayrıcalık dünyanın tadını çıkartmaya hemen başlayın. Bu tarife ile sınırsız bir şekilde Youtube, Facebook, Instagram ve Twitter uygulamalarını internetimden yemeden kullanabiliyorum. 2018 yılında bunu sürdürebilecek miyiz peki?

RED PASS’a Nasıl Katılabilirim?

542’ye telefon edip müşteri hizmetlerine telefon ederek bu tarifeye geçiş işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Web kanalı yolu ile ya da Yanımda uygulamasına giriş yaparak da satın almanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tarifeye geçmek için herhangi bir koşul aranmamaktadır. İsteyen tüm bireysel hazır kartlı mobil hat kullanıcıları faturalıya geçiş yapabilirler.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Vodafone RED PASS 10 GB

Aylık 55 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, şebeke içi sınırsız konuşma ve 11 GB’yi hattınıza tanımlatabilirsiniz. İletişim ve müzik Pass özelliğinden faydalanarak belirli uygulamalarda kotanızda eksilme olmadan mobilden internet kullanabilirsiniz.

Vodafone RED PASS 15

70 TL karşılığında her yöne 2000 dakika, 2000 SMS ve 17 GB cepten interneti satın alabilirsiniz. Ayrıca Pass özelliği sayesinde müzik dinlerken ya da sosyal ağlarda vakit geçirirken tarifenizden herhangi bir eksilme olmaksızın internette vakit geçirmenin keyfini sürebilirsiniz.

Detaylar

Tarifenizdeki kullanım haklarınızın %100’ünü harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
7000’e “OZET” yazıp göndererek kalan kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Sadece yurtiçi kullanımlarda faydalarınızı kullanabilirsiniz.
Kullanmadığınız faydalar gelecek aylara devredilmez ve silinir.