Vodafone Sosyal Medya Paketleri

Vodafone sosyal medya paketleri ile Instagram, Twitter ve Facebook gibi uygulamaları bedava, yani ücretsiz olarak kullanabilir dilerseniz ek olarak satın alabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone dünyanın birçok ülkesinde sürdürdüğü başarılı GSM faaliyetlerine Türkiye’de de devam ediyor ve ülkemizde de birçok başarılı faaliyete imza atıyor. Müşterileri için yaptığı fırsatlar ile dolu kampanyaları ile her zaman abonelerinin yüzünü güldürmeyi başaran dev GSM firması Vodafone yaptığı bu kampanyaları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

İnternet kullanımına çok önem ve internet olmadan hayatını devam ettirmekte zorlanan abonelerine özel kampanyalar hazırlayan dev komünikasyon firması bu hamleleri ile herkesin olumlu tepkisini toplamayı başarıyor.

Vodafone Sosyal Ek Paket Fırsatları

Vodafone mobil hat kullanıcılarının internetlerini en çok neye harcadığını öğrenip buna göre kampanyalar hazırlayarak abonelerinin internet ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamalarına imkan tanımaya çalışıyor.

Yaptığı araştırmalara göre birçok mobil hat kullanıcısının en çok sosyal ağlarda vakit geçirdiğini ve internetlerinin büyük bir kısmını Facebook, Twitter ve Instagram mecralarında harcadığını tespit eden dev operatör firması yaptığı Sosyal Medya paketleri ile abonelerinin tarife kullanım haklarından eksilmez olmaksızın sadece sosyal ağlarda geçerli bol internet kullanım hakkına sahip olmasına imkan tanıyor.

Sizde size özel olarak hazırlanmış bu sosyal medya paketlerinden hemen ihtiyacınıza uygun olanı seçip kullanmaya hemen başlayın.

Sosyal Medya Paketine Nasıl Katılabilirim?

“ABONE SOSYAL 1 GB” ya da “ABONE SOSYAL 2 GB” yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak bu paketleri satın alabilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yapıp ek paket satın alma ekranında da satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsatları kullanmaya başlamak için herhangi bir yerine getirmeniz gereken şart yoktur. İsteyen tüm mobil hat kullanıcıları bu fırsatlardan faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri hizmetlerin iptal talebinizi ileterek çıkış işlemlerinizi halledebilirsiniz. Yanımda uygulamasına telefon numaranız ile giriş yaparak paket iptal işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya İçeriği Nedir?

1 GB

6 TL ödeyerek bir ay boyunca Sosyal ağlarda geçerli 1 GB satın alabilirsiniz.

2 GB

Sosyal ağlarda kullanılmak üzere aylık 2 GB’yi 9,9 TL satın alabilirsiniz.

Detaylar

Bu paketler her ay tekrar eden paketlerdendir. Bir seferlik satın alıyor iseniz, daha sonra iptal etmeyi unutmayınız.
7000’e “OZET” yazıp göndererek paketinizdeki kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiğinde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.